|
JrQ
A co jest problemem? Nie płacą? Gramy juniorami?
Czyja to wina ze mistrz Polski nie potrafi u siebie strzelić jednej bramki? Kto za to odpowiada? Święty turecki? I nie jest to wypadek przy pracy, bo już w kolejnym meczu jest dramat. Trener nie ma pojęcia co zrobić i liczy jak ślepa kura że jednak znajdzie ziarno. Jeżeli przez rok nic nie wymyślił to niby dlaczego nagle ma się to zmienić.
Dlaczego nie gra w pierwszym składzie Boguski żeby się ograł po kontuzji tylko dramatyczny od miesięcy Kirm? Który powinien na ławie siedzieć poprostu za karę. Co dobrego przynosi taka postawa trenera?
ps. Porównywanie mistrzostwa "Ekstraklasy" do wygrania Premiership to nieporozumienie.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 29.10.2011 o godz. 23:39.
|