Wit.Ek. napisał(a):

Wiecie jak wyglądały pierwsze trzy lata pracy Fergusona w MU?
Moim zdaniem Maaskant powinien zostać do końca tego sezonu. Nie rundy ale sezonu.
|
To zawsze można sprawdzić, ale nie wiem czy się dowiem jak będą wyglądały pierwsze trzy lata Maaskanta w Wiśle. Nawet nie wiem gdzie szukać usprawiedliwiania dla gry Wisły. Z tymi piłkarzami to wszystko powinno wyglądać mimo wszystko lepiej.