Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6648
Stary 29.10.2011, 23:21
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Wiecie jak wyglądały pierwsze trzy lata pracy Fergusona w MU?

Moim zdaniem Maaskant powinien zostać do końca tego sezonu. Nie rundy ale sezonu.
To zawsze można sprawdzić, ale nie wiem czy się dowiem jak będą wyglądały pierwsze trzy lata Maaskanta w Wiśle. Nawet nie wiem gdzie szukać usprawiedliwiania dla gry Wisły. Z tymi piłkarzami to wszystko powinno wyglądać mimo wszystko lepiej.
Odpowiedz cytując