Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6647
Stary 29.10.2011, 23:17
willow napisał(a):Wyświetl post
Maaskant na konferencji pomeczowej:
„Jeśli następne dwa mecze będą wyglądały w naszym wykonaniu tak samo, będziemy mieli duże problemy"

Nie Panie Robercie, nie my będziemy mieli problemy. Pan będzie miał problem i to duży. Bo przegranych derbów Boguś C. Panu nie wybaczy. Mam nadzieję przynajmniej.
naprawdę uważasz, że to Maaskant jest obecnie największym problemem Wisły, którego trzeba natychmiast zmienić?

bez napinki

edit:
inny trener nagle sprawi, że Jaliens zacznie grać lepiej w defensywie, Osman nauczy się podawać, Lamey zacznie szybciej biegać, Diaz nie będzie krzywo chodził, Kirm zacznie dryblować, Boguski zacznie dobrze przyjmować, a Garguła rozgrywać?
Powód: było jednak z napinką...
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 29.10.2011 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując