Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6644
Stary 29.10.2011, 22:56
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Wiecie jak wyglądały pierwsze trzy lata pracy Fergusona w MU?

Moim zdaniem Maaskant powinien zostać do końca tego sezonu. Nie rundy ale sezonu.
Jak Ty chcesz oglądać jeszcze cały sezon taką grę Wisły to szczerze współczuje nam wszystkim. A frekwencja spadnie poniżej 10 tys
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując