Wit.Ek. napisał(a):

Wiecie jak wyglądały pierwsze trzy lata pracy Fergusona w MU?
Moim zdaniem Maaskant powinien zostać do końca tego sezonu. Nie rundy ale sezonu.
|
Jak Ty chcesz oglądać jeszcze cały sezon taką grę Wisły to szczerze współczuje nam wszystkim. A frekwencja spadnie poniżej 10 tys
