zizou napisał(a):

Oj tam oj tam, od razu po nazwiskach... swoją drogą, patrząc na wszystko co dzieje się w Cracovii, Wasi zawodnicy będą się musieli bardzo "postarać" - nawet uwzględniając jakość gry z dzisiejszego meczu z Podbeskidziem - żeby nie wygrać w Derbach za tydzień
|
Zapewniam Cię że stać ich na to. Moim zdaniem lepszej okazji na przełamanie Starozakonni nie będą już mieli w tym roku.