Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17387
Stary 29.10.2011, 22:34
zizou napisał(a):Wyświetl post
Oj tam oj tam, od razu po nazwiskach... swoją drogą, patrząc na wszystko co dzieje się w Cracovii, Wasi zawodnicy będą się musieli bardzo "postarać" - nawet uwzględniając jakość gry z dzisiejszego meczu z Podbeskidziem - żeby nie wygrać w Derbach za tydzień
Zapewniam Cię że stać ich na to. Moim zdaniem lepszej okazji na przełamanie Starozakonni nie będą już mieli w tym roku.
:/
Odpowiedz cytując