|
Maaskant na konferencji pomeczowej:
„Jeśli następne dwa mecze będą wyglądały w naszym wykonaniu tak samo, będziemy mieli duże problemy"
Nie Panie Robercie, nie my będziemy mieli problemy. Pan będzie miał problem i to duży. Bo przegranych derbów Boguś C. Panu nie wybaczy. Mam nadzieję przynajmniej.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|