|
Co tam Podbeskidzie... Derby za tydzień to się liczy. A jeśli porównujemy mecze Legia - Podbeskidzie i Wisła - Podbeskidzie to jednak Legia zaprezentowała się w nich lepiej, niż my. Cracovia już zaciera ręce gdy widzi taką grę Wisły a po drodze jeszcze wyjazd do Londynu.
|