Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17386
Stary 29.10.2011, 22:15
Co tam Podbeskidzie... Derby za tydzień to się liczy. A jeśli porównujemy mecze Legia - Podbeskidzie i Wisła - Podbeskidzie to jednak Legia zaprezentowała się w nich lepiej, niż my. Cracovia już zaciera ręce gdy widzi taką grę Wisły a po drodze jeszcze wyjazd do Londynu.
Odpowiedz cytując