7 kotów napisał(a):

|
Bartczak i Kaczmarek kontra reszta swiata chciałeś powiedzieć. :d
|
Oj tam oj tam, od razu po nazwiskach... swoją drogą, patrząc na wszystko co dzieje się w Cracovii, Wasi zawodnicy będą się musieli bardzo "postarać" - nawet uwzględniając jakość gry z dzisiejszego meczu z Podbeskidziem - żeby nie wygrać w Derbach za tydzień
... chyba że Weszło ma racje, wtedy powinniście zacząć się bać (żarcik):
"W następnej kolejce Cracovia gra z Wisłą, dla „Białej Gwiazdy” są dwie bardzo złe wiadomośći. Po pierwsze – z powodu kartek nie zagra Kosanović. Po drugie – nie zagra też Puzigaca. Cracovia będzie więc wzmocniona nieobecnością dwóch swoich zawodników"