Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17385
Stary 29.10.2011, 22:03
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Bartczak i Kaczmarek kontra reszta swiata chciałeś powiedzieć. :d
Oj tam oj tam, od razu po nazwiskach... swoją drogą, patrząc na wszystko co dzieje się w Cracovii, Wasi zawodnicy będą się musieli bardzo "postarać" - nawet uwzględniając jakość gry z dzisiejszego meczu z Podbeskidziem - żeby nie wygrać w Derbach za tydzień

... chyba że Weszło ma racje, wtedy powinniście zacząć się bać (żarcik):
"W następnej kolejce Cracovia gra z Wisłą, dla „Białej Gwiazdy” są dwie bardzo złe wiadomośći. Po pierwsze – z powodu kartek nie zagra Kosanović. Po drugie – nie zagra też Puzigaca. Cracovia będzie więc wzmocniona nieobecnością dwóch swoich zawodników"
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez zizou : 29.10.2011 o godz. 22:36.
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując