|
Wie ktoś czemu Maaskant zmienił Nuneza, ktory cos tam tracil, costam pograł, a zostawil na srodku Gargułe, ktory nie mial jednego dobrego zagrania przez 90 minut?
Dzisiejszy wystep Pajlic-Kirm to tez smiech na sali.
Niech juz sie skonczy ta runda, niech wroci Melikson, niech wroci Sobol, Genkov, Jovanovic niech gra regularnie, nawet niech Małęcki gra, niech Stan sciagnie jakiegos obronce. Byle by juz nie grali ci nieudacznicy bez ambicji co dzisiaj.
|