|
Prawdajest taka ze jestesmy w glebokiej dupie. Ze srodkami i organizacja na obecnym poziomie dobrego trenera nie bedzie, a ci ktorzy przyjdaponownie beda tu przelotem. Cofamy sie na kazdym polu i bez inwestycji taki stan rzeczy bedzie postepowal. na te chwile nie ma jakichkolwiek podstaw do patrzenia z nadzieja w przyszlosc od fundamentow az po dach sypiemy sie(szkolenie, zarzadzanie, finansowanie, planowanie). Czy zwolnic Maaskanta? nie ma to w tej chwili najmniejszego znaczenia. caly organizm jest chory, wyciecie jednego organu nic nie da. Wiele zawdzieczamy Cupialow alenie mozna zyc ciagle historia. Terazniejszosc w jego wykonaniu to natomiast czysty biznes gdzie liczy sie tylko zysk. Pomysl na ten zysk to pr ioklamywanie kibicow kolejnymi planamii...
|