Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
6630
29.10.2011, 21:28
"Robert Maaskant (trener Wisły): Powiedziałem, że jak spiszecie się tak samo w kolejnych dwóch meczach, to będziecie mieli problem." - problem Robercie to masz głównie TY. I jak widać chyba do siebie nie masz żadnych zarzutów, nieprawdaż?
ooona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ooona
Znajdź inne posty napisane przez ooona