Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 29.10.2011, 21:28
W Londynie nie mamy po co bronic więc powinniśmy wyjść dwoma napastnikami, a w srodku pomocy Sobol z Gułą...Co do reszty to nie będe sie wypowiadal bo i tak będzie tak samo...
Odpowiedz cytując