Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 29.10.2011, 21:12
Z Podbeskidziem u siebie przegrać nie wolno. W pierwszych 20 min to ich bramkarz nawet piłki nie powąchał a Pareiko z 3 razy musiał interweniować.

Pewnie, że trzeba było myśleć o meczu w Londynie i wygrać to spotkanie z słabym rywalem jak najmniejszym wysiłkiem., ale to nie znaczy na stojącą. Widząc, że Podbeskidzie ma ogień w oczach trzeba było odpowiedzieć tym samym strzelić na początku meczu z 2 bramy a potem można było trochę odpuścić i kontrolować mecz. Nasi woleli spacerować po boisku.

Żenada.
Odpowiedz cytując