mnemonic napisał(a):

|
Będę miał ochotę to przyjdę.
|
Przyjdź na żyletę, to taki sektor neutralny dla kibiców z jednych i drugich drużyn z którymi gra Legia

będziesz mógł tam sobie usiąść nikt ci nie bedzie śpiewał nad uchem ; ) To jest stadion dla ciebie co tam u nas!