|
Tak na marginesie...pamietacie z jaka ironia i usmiechem pod nosem wypowiadal sie przed meczem o Maaskancie trener z Enschede?Chyba jest ,,bardzo ceniony,, w Holandii....kopacze graja dno totalne,Pareiko pod skrzydlami Primela(ciekawe czy trenuje Go w swoich slawnych kalesonach?) broni coraz gorzej przeciez!Nie wierze,ze pod wodza dobrego trenera-choc paru z tych kopaczy nie graloby na poziomie!A tu cala kadra gra dno i nie jest przygotowana motorycznie!I zgodze sie z przedmowcami-koniec,zadnego szacunku dla nich,zero skandowania nazwisk i pi*da po przegranych meczach!!!
|