Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 29.10.2011, 21:00
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wisła powinna mieć dziś max 16 punktów i 9. miejsce w tabeli. To jest prawdziwy obraz Wisły a nie ten zakłamany w tabeli.



Ja myślę, że była wręcz zajebista
Ale jeśli reszta ligi gra tak jak gra to miejsce Wisły jest jeszcze u góry. Jeszcze, bo teraz to szykuję się na wszystko.
Odpowiedz cytując