thechris napisał(a):

Wisła powinna mieć dziś max 16 punktów i 9. miejsce w tabeli. To jest prawdziwy obraz Wisły a nie ten zakłamany w tabeli.
Ja myślę, że była wręcz zajebista
|
Ale jeśli reszta ligi gra tak jak gra to miejsce Wisły jest jeszcze u góry. Jeszcze, bo teraz to szykuję się na wszystko.