|
Pamiętam końcówkę poprzedniego, mistrzowskiego sezonu, fetę. Maaskant był Bogiem. Wszyscy i pisali o nim w samych superlatywach, że wreszcie mamy profesjonalistę. Holendrowi trzeba dać szansę na dłużej aby nie powtarzać błędów ery Cupiała z notorycznym zwalnianiem trenerów. Plotki głoszą, że następcą Holendra ma być....Smuda. Zjadamy własny ogon, to do niczego nie prowadzi
|