Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mnemonic
Banita
Od: 08.2011
Offline
#
7246
29.10.2011, 20:56
Cytat:
Okej wiślaku, przyjdź na sektor Legii jak będziemy z nimi grać w Warszawie w następnym sezonie.
Będę miał ochotę to przyjdę.
mnemonic
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mnemonic