Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6624
Stary 29.10.2011, 20:54
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
moja koleżanka kłoci się ze mną że Maaskant powinien zostać, a ja się z nią sprzeczam że to jest słaby trener, kto ma rację i co mam powiedzieć ?
Nie możecie po prostu, no wiesz...

To bardzo koi nerwy
Odpowiedz cytując