Rowerzysta...Panu już dziękujemy...
Skonto - słaba gra męka z Łotyszami
Litex - słaba gra, geniusz Meliksona
Apoel - katastrofalna gra, fart Małeckiego
Odense - No coment
Twente - No coment, pozdowienia dla przyjaciółi z Holandi (Kew and Michael)
Fulham - Panie Hansson DZIĘKUJEMY , Nunez do M jak Miłość za Hanke
Liga - Kopace ze wsi heej... to sie udało jakieś punkty wywalczyć.Geniusz Bitona... Gra KATASTROFA
Kontuzje piłkarzy na porządku dziennym...
Panie Maaskant , dziękujemy za mistrza ! ale pora się pożegnać
KIRM - jak on gra w reprezentacji

Panie Basałaj - prosze o zwiększenie ceny biletów....... Jak chce Kur... ludzi namówić na Wisłe to mnie się pytają ile bilet? jak im daje link do oficjalnej strony Wisły to mi dziękują... NIE BĘDZIE MODY NA WISŁE Z TAKIMI CENAMI Z TAKĄ GRĄ Z TAKIMI PIŁKARZAMi
Ja sie pytam gdzie jest koszulka HENRYKA REYMANA

? Nie było jej dzisiaj na dachu.....
A propo pan Reyman sie w grobie przewraca jak to widzi
Wczoraj Melikson Genkov i Bunoza mieli o 17:30 spotkać się w strefie kibica z piłkarzami.Przyszli o 18...
Panie Basałaj ? Traktujecie nas (kibiców) jak frajerów