|
No to jak nie oglądałeś, to się nie odzywaj. Na stojąco nasi nie grali, ale po prostu nie szło. Nie mogli przebić się przez mur, podobnie jak w tamtym sezonie. Niestety Podbeskidzie jak strzeli gola, to się tak zamuruje, że się przebić przy naszym potencjale ofensywnym jest trudno. Za mało kreatywnych zawodników w chwili obecnej do dyspozycji ma trener.
|