Elefant napisał(a):

Za pierwsze dwadzieścia minut wszyscy powinni odwalić kilka dniówek w kopalni.
Przegrana w derbach.
|
W pierwszej kwesti zgoda, mało zgoda to fakt który bije po oczach.
My ciągle nie możemy zagrać normalnie pierwszych 20 - 25 minut, zawsze oddajemy je rywalom, tu co jest nie tak z koncentracją i mobilizacją a wina trenera jest bezsporna.
W sprawie drugiej mam inne zdanie, wygramy bo mecz meczowi nie równy.