Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 29.10.2011, 20:50
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Za pierwsze dwadzieścia minut wszyscy powinni odwalić kilka dniówek w kopalni.

Przegrana w derbach.
W pierwszej kwesti zgoda, mało zgoda to fakt który bije po oczach.
My ciągle nie możemy zagrać normalnie pierwszych 20 - 25 minut, zawsze oddajemy je rywalom, tu co jest nie tak z koncentracją i mobilizacją a wina trenera jest bezsporna.

W sprawie drugiej mam inne zdanie, wygramy bo mecz meczowi nie równy.
Odpowiedz cytując