Cytat:
|
Podbeskidzie zagralo bardzo agresywnie w obronie
|
Podbeskidzie grało w obronie rozpaczliwie. Przejąć piłkę na 25 metrze po niecelnym podaniu (co nie było trudne, bo niecelnych podań było mnóstwo) i wykopać jak najdalej od własnej bramki. Nie zmienia to faktu, że była to strategia nieprawdopodobnie skuteczna.
Cytat:
|
Nadal spokojnie popieram Holendrów - czasami można przegrac nawet z Podbeskidziem, ale trzeba się otrząsnąć i grać dalej
|
Dokładnie. 100 razy bardziej wolę porażkę dziś, niż w Londynie lub co gorsza w niedzielę na Kałuży.