FraMat napisał(a):

Nadal spokojnie popieram Holendrów - czasami można przegrac nawet z Podbeskidziem, ale trzeba się otrząsnąć i grać dalej
|
FraMat ok ale wydaje mi się że za długo się otrząsamy, wynik 1 strzał na bramkę to nie było najgorsze w tym meczu, zero agresji, zero pomysłu, zero biegania. Takie podawanie ja do Ciebie a Ty do mnie a potem do Bitona może coś strzeli szkoda tylko że najczęsciej było przy nie 2-3 obrońców.