Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 29.10.2011, 20:42
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Nadal spokojnie popieram Holendrów - czasami można przegrac nawet z Podbeskidziem, ale trzeba się otrząsnąć i grać dalej
FraMat ok ale wydaje mi się że za długo się otrząsamy, wynik 1 strzał na bramkę to nie było najgorsze w tym meczu, zero agresji, zero pomysłu, zero biegania. Takie podawanie ja do Ciebie a Ty do mnie a potem do Bitona może coś strzeli szkoda tylko że najczęsciej było przy nie 2-3 obrońców.
Odpowiedz cytując