Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6615
Stary 29.10.2011, 20:29
Jak tak czytam te wasze argumenty do zwolnienia trenera to nasuwa mi sie jedna myśl.

Dlatego właśnie nikt z wysokiej półki nie odważy sie zasiąść na ławce trenerskiej w Wiśle.
Oczekiwania są ogromne.
Bazy treningowej, wychowanków, szkółki żadnej. Pieniędzy mało na wzmocnienia...

Gdy Robert przychodził do Wisły to czytałem tutaj o wsparciu, zaufaniu w trudnych momentach. ..

I jeszcze jedno. Trener powinien pozostać... przynajmniej do końca rundy, według mnie.
Odpowiedz cytując