Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6614
Stary 29.10.2011, 20:28
Jestem ciekaw ilu jeszcze jest na forum asów, którzy uważają, że Maaskant to dobry trener i powinien zostać. Mam nadzieję, że to ostatki holenderskiego Jurka Wyrobka vel Ryśka Wieczorka. Po powrocie do Holandii pewnie znowu Roosendall...

Cała prawda o tym trenerze zawarta jest nawet w jego nazwisku: Must-can't!
Odpowiedz cytując