Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 29.10.2011, 20:19
ja zazwyczaj nie klne jak oglądam mecz a dzisiaj nie wytrzymałem.to była parodia futbolu wstyd mi za naszych kopaczy. a najbardziej szkoda mi kibiców którzy musieli to oglądać na żywo. niestety nie mogłem być dziś na stadionie ale nie żałuje że mnie nie było. z tv gra wyglądała słabo a 300 osobowa grupa kibiców Podbeskidzia potrafiła nas przekrzyczeć.
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 29.10.2011 o godz. 20:23.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując