|
ja zazwyczaj nie klne jak oglądam mecz a dzisiaj nie wytrzymałem.to była parodia futbolu wstyd mi za naszych kopaczy. a najbardziej szkoda mi kibiców którzy musieli to oglądać na żywo. niestety nie mogłem być dziś na stadionie ale nie żałuje że mnie nie było. z tv gra wyglądała słabo a 300 osobowa grupa kibiców Podbeskidzia potrafiła nas przekrzyczeć.
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 29.10.2011 o godz. 20:23.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL
|