Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6612
Stary 29.10.2011, 19:57
a czy ktoś w ogóle spojrzał jakim składem obecnie dysponujemy
poza Boguskim, Jovanovićem i Diazem na ławce byli Brud i Czekaj....
a szósty z pola na ławce?...
nie, nie stwierdzono... zawodników brak!!!

AS82 napisał(a):Wyświetl post
Trzymanie Maaskanta dalej ,to tylko przedłużanie agonii.
bo zmiana trenera to remedium na całe zło... :/
ehh szkoda słów
trener to najmniejszy z obecnych problemów
Odpowiedz cytując