a czy ktoś w ogóle spojrzał jakim składem obecnie dysponujemy
poza Boguskim, Jovanovićem i Diazem na ławce byli Brud i Czekaj....
a szósty z pola na ławce?...
nie, nie stwierdzono... zawodników brak!!!
AS82 napisał(a):

|
Trzymanie Maaskanta dalej ,to tylko przedłużanie agonii.
|
bo zmiana trenera to remedium na całe zło... :/
ehh szkoda słów
trener to najmniejszy z obecnych problemów