Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6611
Stary 29.10.2011, 19:49
Wisła cofneła się piłkarsko do czasów Okuki.
Może i Maaskant jest dobrym trenerem ale jesli tak to jest zajebistym leniem. Upłyneło już wiele wody w Wiśle odkąd on jest trenerem i co ? i nic ci ludzie dalej grają jakby się dopiero skrzykneli. Zespoły wyrobnicze, często powołane na prędce przyjeżdzaja i rzadzą na naszym boisku - bo tam sie pracuje, moze nie ma tam wybitnych trenerow czy zawodnikow ale tam sie pracuje by cos z posiadanego materialu stworzyc. Czy u nas sie pracuje ? po tym co pokazuja nasi gracze nie wierze bo to jest jeden wielki chaos we wszystkich formacjach z osobna i w całości.
Dla mnie sa dwa wyjscia albo Maaskant wezmie sie w koncu do pracy albo niech go wywala, wszystko mi jedno wazne zeby nasza Wisła grała tak jak na nia przystało
Po tym jak Wisełka ligi nie wygrała, tak ją to wkurzyło że Polskę zalała
Odtąd cała Polska będzie się modliła, by Wisełka zawsze Mistrzem Polski była
Odpowiedz cytując