Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 29.10.2011, 19:46
christof20 napisał(a):Wyświetl post
Niezbyt mocny skład
Pareiko - reprezentant Estonii
Chavez - reprezentant Hondurasu
Kirm - reprezentant Słowenii
Biton - wicelider klasyfikacji strzelców obecnego sezonu
Iliev - król strzeców poprzedniego sezonu ekstraklasy Serbii
Garguła - były reprezentant Polski
Wilk - następca Sobolewskiego

Taki skład, jaki był dzisiaj, to powinien roznieśc Podbeskidzie 5-0.
może i Pareiko, Chavez, Iliev, Wilk i Biton coś potrafią, ale to zaledwie piątka
Kirm był dziś beznadziejny, Garguła też
Odpowiedz cytując