christof20 napisał(a):

Niezbyt mocny skład 
Pareiko - reprezentant Estonii
Chavez - reprezentant Hondurasu
Kirm - reprezentant Słowenii
Biton - wicelider klasyfikacji strzelców obecnego sezonu
Iliev - król strzeców poprzedniego sezonu ekstraklasy Serbii
Garguła - były reprezentant Polski
Wilk - następca Sobolewskiego
Taki skład, jaki był dzisiaj, to powinien roznieśc Podbeskidzie 5-0.
|
może i Pareiko, Chavez, Iliev, Wilk i Biton coś potrafią, ale to zaledwie piątka
Kirm był dziś beznadziejny, Garguła też