Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 29.10.2011, 19:36
Rakieta pełne poparcie.
Naprawde mam dość oglądania tych panienek.Kopania w jednym, jednostajnym tempie bez przyśpieszenia.Nie chce oglądać Palicia i tym podobnych.Wole juz Piecha.Tak Piecha przynajmniej polak.
Odpowiedz cytując