Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 29.10.2011, 19:36
Nie gramy nic, ale niech mi ktoś wytłumaczy fenomen pierwszych 10 minut w KAŻDYM ligowym meczu Wisły na R22. Wtedy nie rozbimy zupełnie nic. Nawet z połowy nie da się wyjść. Nie kumam tego zupełnie
Odpowiedz cytując