|
Też nie sądzę, żeby na stadionie był komplet. Nie ważne jaki to mecz. A dziś widzieliśmy - przeciwnik spiął się, skupił na grze, my graliśmy słabo jak zresztą cały czas ostatnio i co tu dodać, to są efekty. Ciężko patrzeć w przyszłość przez różowe okulary...
|