|
Trzeba bardzo mocno szukać trenera, który będzie potrafił wpoić zawodnikom jakąś myśl. Nauczy ich grać razem.
Maaskant nie zrobił nic. Sama selekcja zawodników i poganianie na treningu nie wystarczają jak widać.
Najpierw myślałem, że nie można Maaskanta wywalić zanim nie będzie porządnego następcy. Jednak teraz widać, że każdy będzie mógł tego gościa zastąpić.
Wszystko wygląda dobrze jeśli chodzi o indywidualne umiejętności zawodników, ale gdy trzeba pograć piłką to jest już dramat.
Powiem tak: wolę poświęcić sezon by tylko ktoś kompetentny wpoił tej drużynie wreszcie jakiś styl.
|