Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6598
Stary 29.10.2011, 19:10
Kto za Maaskanta? Kto za Maaskanta?

NIKT. Wywalić złotoustego i do końca roku nie zatrudniać żadnego następcy. I tak jesteśmy więźniami talentu jednego piłkarza. Po cholere wydawać pieniądze na utrzymanie kolejnego darmozjada, jak i tak wiadomo że bez Meliksona jesteśmy cieńcy jak kupa żebraka.

Trenerzy się zmieniają a my od 7 lat nie mamy żadnego stylu. Nie potrzebujemy trenera. Jestem pewien, że taki Sobol potrafiłby przed meczem powiedzieć każdemu gdzie ma grać, wystawić wyjściową 11. Bo przecież rola Maaskanta ogranicza się tylko do tego... Jakaś praca na treningach, szlifowanie stałych fragmentów, rozmawianie z piłkarzami, podpowiadanie im jak mają się zachowywać? Nawet jeżeli RM to wszystko robi to nie widzę żadnych efektów.

Tak więc, po co przepłacać?

Gramy podwórkową piłkę, jestem pewien że taki podwórkowy model, gdzie największy kozak rozstawia wszystkich na boisku sprawdziłby się. No i zaoszczędzilibyśmy pensję na jakiegoś nowego zawodnika. Same plusy.
Odpowiedz cytując