Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6595
Stary 29.10.2011, 19:06
Jak są w składzie święte krowy to tak się kończy. Meczu nie oglądałem, ale jak czytam że był jeden strzał w bramkę. To nie ma o czym gadać. Co oni robią na treningach? Że z beniaminkiem u siebie nie potrafią strzelić bramki. Przeciez to jakaś paranoja.

Stranieri maja pewnie wy.....ane, a jak po dramatycznym meczu taki znów ma pierwszy plac, to co go do k... nedzy zmotywuje? Maaskant nie ma pojęcia o prowadzeniu drużyny i dwa razy lepszy byłby Marek Motyka, albo Antoni Szymanowski albo Marek Konieczny albo Kazek Moskal. Każdy byłby lepszy, bo Maaskant się zwyczajnie ośmiesza.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując