Wyświetl pojedynczy post
A Man Apart
Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Augustow/N.Y.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6592
Stary 29.10.2011, 18:59
Nie rozumiem w ogole decyzji Maskaanta, czy on jest naprawde slepy? On sie bawi w zmiany w defensywie jak my k...a strzalu na bramke nie potrafimy oddac!!!! Obudz sie czlowieku! Dosc grania z jednym napastnikiem, nasza sila ofensywna jest na poziomie 3. ligi.

Meczu z Podbeskidziem nie dalo sie ogladac, tylko w depresje to wpycha,
Fuck The Free World!
Odpowiedz cytując