|
Nie rozumiem w ogole decyzji Maskaanta, czy on jest naprawde slepy? On sie bawi w zmiany w defensywie jak my k...a strzalu na bramke nie potrafimy oddac!!!! Obudz sie czlowieku! Dosc grania z jednym napastnikiem, nasza sila ofensywna jest na poziomie 3. ligi.
Meczu z Podbeskidziem nie dalo sie ogladac, tylko w depresje to wpycha,
|