Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6588
Stary 29.10.2011, 18:52
Każdy dzień z tym panem (trener to za mocne słowo) na ławce to cofanie sie w rozwoju Wisły Kraków.
Im szybciej zostanie zwolniony tym lepiej dla nas.
Belsko nas leje na R22 - co za żenada.

Niestety - tym razem sędzia nas nie uratował ....
W meczu u siebie z beniaminkiem oddajemy 1 (słownie "jeden") strzał w światło bramki.
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA
MIŁEGO CHLANIA WIŚLACY
Narka

PS. MIŁOSZ TWOJE ZDROWIE
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 29.10.2011 o godz. 18:55.
Odpowiedz cytując