Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 29.10.2011, 18:21
Jak sędzia nie pomoże......... to żart, ale naprawdę nie da się tego oglądać. Nie myślałam że to kiedyś napiszę, ale "do widzenia panie Maaskant"!!! Gramy najgorszą piłkę od początku ery Cupiała i jest to głównie zasługa Holendrów.
Odpowiedz cytując