Temat
:
[12 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie, 29 października, sobota 18:00
Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
69
29.10.2011, 18:21
Jak sędzia nie pomoże......... to żart, ale naprawdę nie da się tego oglądać. Nie myślałam że to kiedyś napiszę, ale "do widzenia panie Maaskant"!!! Gramy najgorszą piłkę od początku ery Cupiała i jest to głównie zasługa Holendrów.
ooona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ooona
Znajdź inne posty napisane przez ooona