SWEET_83 napisał(a):

|
Jeżeli przegramy to Maaskant miej chociaż trochę rozumu i pokory PODAJ SIĘ DO DYMISJI !!!!!!!!!!!!
|
A za niego kolego kogo proponujesz? Jasia Urbana? może Szatałowa co? gra jaka jest to każdy widzi, ale jakiekolwiek spontaniczne decyzje nic nie dadzą, mogą jeszcze zaszkodzić. jest 2 połowa jeszcze, będzie ok.