Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6587
Stary 29.10.2011, 17:59
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli przegramy to Maaskant miej chociaż trochę rozumu i pokory PODAJ SIĘ DO DYMISJI !!!!!!!!!!!!


A za niego kolego kogo proponujesz? Jasia Urbana? może Szatałowa co? gra jaka jest to każdy widzi, ale jakiekolwiek spontaniczne decyzje nic nie dadzą, mogą jeszcze zaszkodzić. jest 2 połowa jeszcze, będzie ok.
Odpowiedz cytując