Temat
:
[12 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie, 29 października, sobota 18:00
Wyświetl pojedynczy post
soku
Member
Od: 09.2010
Offline
#
62
29.10.2011, 17:14
Właśnie czytam artykuł w ,,Tygodniku Kibica" pt ,,Popłyniecie z Wisłą" przyznam że jestem w lekkim szoku, facet pisze jakoby Wisła otoczona jest w środowisku sędziowskim ,,szczególną ochroną", kto chce niech przeczyta.
soku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do soku
Znajdź inne posty napisane przez soku