1) Gratulacje dla Widzewa za zwycięski mecz. Oby reszta ligi stłukła koszernych jeszcze mocniej.
2) Sędzia po dzisiejszej pracy z kolorowymi kartkami chyba do końca życia nie uwolni się od etykietki "antysemity"

. Trzy czerwa "na dobranoc" dla pasiastych w jednym meczu? I bardzo dobrze, oby tylko wtopili z naszymi i to z bardziej bolesnym wynikiem, niż ten dzisiejszy w Łodzi.
3) Filipiak chyba będzie zimą musiał podnieść premie za utrzymanie się. Dwa miliony - to może być za mało. Jeszcze trochę, i może będziemy obserwować sytuację, że pasiaści będą mieć wyższe nagrody pieniężne za utrzymanie, niż Wisła za awans do LM
