Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17379
Stary 29.10.2011, 16:52. Co za czasy - życie w czarne pasy
1) Gratulacje dla Widzewa za zwycięski mecz. Oby reszta ligi stłukła koszernych jeszcze mocniej.
2) Sędzia po dzisiejszej pracy z kolorowymi kartkami chyba do końca życia nie uwolni się od etykietki "antysemity" . Trzy czerwa "na dobranoc" dla pasiastych w jednym meczu? I bardzo dobrze, oby tylko wtopili z naszymi i to z bardziej bolesnym wynikiem, niż ten dzisiejszy w Łodzi.
3) Filipiak chyba będzie zimą musiał podnieść premie za utrzymanie się. Dwa miliony - to może być za mało. Jeszcze trochę, i może będziemy obserwować sytuację, że pasiaści będą mieć wyższe nagrody pieniężne za utrzymanie, niż Wisła za awans do LM
Powód: Literuffki
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 29.10.2011 o godz. 16:58.
Odpowiedz cytując