Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17370
Stary 29.10.2011, 15:07
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Porównywanie tego z faulem Jaliensa nie ma sensu, bo w polu bramkowym bramkarz powinien być chroniony. Inna sprawa, że nawet przy sytuacji z Kewem bramkarz nie miał jeszcze piłki w rękach.
W myśl aktualnie obowiązujących przepisów bramkarz nie jest specjalnie chroniony nigdzie ani w polu bramkowym ani po za nim. Jest traktowany jak każdy inny gracz.

Tłumaczył to Stępniewski przy jakiejś okazji.
Odpowiedz cytując