Temat
:
Prośba o Wasze głosy - Osiedle LG
Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe
Offline
#
28
29.10.2011, 14:29
Jest nieźle... pękło 400 głosów
Ale to wystarcza na 48 miejsce... przydałoby się więcej....
Jarza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jarza
Odwiedź stronę domową użytkownika Jarza!
Znajdź inne posty napisane przez Jarza