Wyświetl pojedynczy post
bonzaj
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20127
Stary 29.10.2011, 13:46
Porównanie jest akurat dobre, po pokazuje jednak pewną manipulacje jesli chodzi o nazywanie naszego stadionu jakimś mega drogim syfem ,a tak jest w mediach postrzegany...

Abstrahując oczywiście od jakości, komfortu, pewnych bubli to realia przebudowy i budowy od podstaw są takie a nie inne. Zawsze taniej jest zburzyć do zera i budować od nowa niż przebudowywać dobudowywać dostosowywać...
Odpowiedz cytując