|
Porównanie jest akurat dobre, po pokazuje jednak pewną manipulacje jesli chodzi o nazywanie naszego stadionu jakimś mega drogim syfem ,a tak jest w mediach postrzegany...
Abstrahując oczywiście od jakości, komfortu, pewnych bubli to realia przebudowy i budowy od podstaw są takie a nie inne. Zawsze taniej jest zburzyć do zera i budować od nowa niż przebudowywać dobudowywać dostosowywać...
|