Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7234
Stary 29.10.2011, 13:35
wiem, nie chodzi mi o sam fakt, że oni przychodzą czy coś.
Chodzi mi o potrzebną karte kibica do zakupu biletu, to jest bezsensu
Jakiś turysta czy ktoś chce obejrzeć mecz (pewnie raz w życiu) i musi wyrabiać karte KIBICA WISŁY
Wiem, że ten temat był już dawno omawiany, ale wymóg, aby karty kibica były potrzebne na mecze ligowe jest bezsensu ....
Ostatnio edytowane przez mc-money : 29.10.2011 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując