Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pawlos33
Member
Od: 01.2009
Offline
#
17362
29.10.2011, 12:57
flamengista
napisał(a):
Fakt, to se ne wrati...
to neče vracati
- sorry, musialem
A tak do tematu, to nie rozumiem czasami. Byl stary stadion, to domagali sie nowego. Jest nowy to chca wrocic na stary
pawlos33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlos33
Znajdź inne posty napisane przez pawlos33