Wyświetl pojedynczy post
Supergonzo
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3107
Stary 29.10.2011, 12:51
Witam.. chciałbym kupić koszulkę Wisły adidasa tą poprzednią bez kołnierzyka czerwoną lub niebieską w rozmiarze M.. jak wiadomo jeszcze niedawno była wyprzedaż po 130 zł ale zostały same z rozmiarem S.. jeśli komuś się np znudziła lub chce zarobić lub poprostu ma, a nie używa proszę o kontakt --> [email protected]
Odpowiedz cytując