Witam.. chciałbym kupić koszulkę Wisły adidasa tą poprzednią bez kołnierzyka czerwoną lub niebieską w rozmiarze M.. jak wiadomo jeszcze niedawno była wyprzedaż po 130 zł ale zostały same z rozmiarem S.. jeśli komuś się np znudziła lub chce zarobić lub poprostu ma, a nie używa proszę o kontakt -->
[email protected]