Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17361
Stary 29.10.2011, 12:39
Kfok napisał(a):Wyświetl post
Stadion fajny, mecz taki sobie, doping fantastyczny- szkoda tylko że cześc widzów bez Barw Klubowych(bo nie mozna ich nazwac kibicami, a juz napewno nie kibicami Śląska) gwizdała pod koniec meczu na piłkarzy Lechii. no ale chyba nie wszyscy wiedzą co to jest mecz przyjazni. Szkoda bo ta grupa ludzi którzy najprawdopododniej byli pierwszy i ostatni raz na meczu głownie po to żeby zobaczyć nowy stadion zepsuła ogólne wrazenie. Pozostaje tylko przeprosić Kibiców Lechi mam nadzieje że to zrozumieją. A my czekamy na Wisełke. do zobaczeniaw listopadzie
Stadion Śląska podobnie jak i Lechii fantastyczny! Doping się niesie! Wiadomo, że część osób przyszła tak naprawdę na otwarcie obiektu na zasadzie "trzeba się pokazać" a nie na mecz piłkarski (pewnie nawet nie wiedzieli kto gra ).
Mam takie pytanie techniczne - o co chodzi z tą murawą? Bo Pan Trener i Pepe Pan Ćwielong coś się wczoraj wypowiadali, że nie jest idealna
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując