Łukasz1987 napisał(a):

Ja mam pytanie ile biletów zostało przyznanych dla kibiców Podbeskidzia
|
Nie spodziewał bym się by było ich więcej jak 100-200
Edit: Szok, http://ts.podbeskidzie.pl/a1910/nie-...letow-na-wisle
Ale raczej wątpliwe by aż 1600 ich przyjechało